• Dames midweek 1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Woensdag 20:00-21:00 Frank Vredenbregt
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Schipluiden DMW1 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VENECO/VELO DMW114140038219318928
    2Hercules DMW115121235621114525
    3Foreholte DMW11511042562104622
    4Ventura DMW11510142902296121
    5WHC (Den Haag) DMW1149052211715018
    6Schipluiden DMW114608164211-4712
    7Gemini (Z) DMW1143011187260-736
    8Rijnstreek DMW1142012131235-1044
    9VENECO/VELO DMW4142012124251-1274
    10DIOS DMW1152013151291-1404
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boks, AnnaSpelend teamlid
    Drenth, BritteSpelend teamlid
    Eerhard, SuzanneSpelend teamlid
    Eerhard-van der Meijs, MariskaSpelend teamlid
    Hagebeek, AletteSpelend teamlid
    Kleef, Kelly vanSpelend teamlid
    Leeuwen, Jill vanSpelend teamlid
    Rijn, Karin vanSpelend teamlid
    Vreede, Joyce deSpelend teamlid
    Wolters, DorienSpelend teamlid
    Wolters, LotteSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Schipluiden DMW1

    Dames Midweekr

    11,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,07

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd