• Programma

    DatumStartWedstrijdAccommodatieDetails
    wo 29-sep.20:00Schipluiden DMW1 (d) - HVOS DMW1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    za 02-okt.09:35DIOS F3 (g) - Schipluiden F1# (g)DIOS/Sportpark Den Hoorn(V)
    za 02-okt.13:10Hercules E3 (g) - Schipluiden E1 (g)Hercules/Sportpark Boswijk (V)
    zo 03-okt.11:30DIOS DB2 (d) - Schipluiden DB1 (d)DIOS/Sportpark Den Hoorn(V)
    zo 03-okt.11:35WPK/Westlandia D3 (g) - Schipluiden D1 (g)Westlandia/Sportpark De Hoge Bomen
    zo 03-okt.11:40Twist DA1 (d) - Schipluiden DA1 (d)Twist (V)
    zo 03-okt.12:30Schipluiden DC1 (d) - Ventura DC1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    zo 03-okt.13:40Schipluiden DC2 (d) - SDS'18 DC1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    zo 03-okt.14:10EHC DS1 (d) - Schipluiden DS1 (d)EHC/Sportpark Westvliet (V)
    zo 03-okt.14:50Schipluiden DS2 (d) - Vires et Celeritas DS2 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    do 07-okt.19:00Schipluiden DA1 (d) - DWS DA1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    do 07-okt.20:30VENECO/VELO DMW2 (d) - Schipluiden DMW1 (d)VELO/Wateringen (V)
    za 09-okt.11:00DES'72 DC1# (d) - Schipluiden DC2 (d)DES'72 (V)
    za 09-okt.14:00Verburch DC2 (d) - Schipluiden DC1 (d)Verburch (V)
    zo 10-okt.09:25Schipluiden E1 (g) - VENECO/VELO E8 (g)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    zo 10-okt.10:25Schipluiden D1 (g) - ODIS D2 (g)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    zo 10-okt.12:00HVOS DS2 (d) - Schipluiden DS2 (d)HVOS/Sportpark De Brug(V)
    zo 10-okt.12:40Schipluiden DB1 (d) - Hercules DB1# (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    zo 10-okt.13:50Schipluiden F1# (g) - Oliveo F2# (g)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    zo 10-okt.15:00Schipluiden DS1 (d) - Drechtsteden DS1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    wo 13-okt.20:00Schipluiden DMW1 (d) - Gemini (Z) DMW1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    do 14-okt.19:00Schipluiden DB1 (d) - ODIS DB1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    za 23-okt.13:20Ventura DC1 (d) - Schipluiden DC1 (d)Sporthal Willem Alexander
    zo 24-okt.10:30Schipluiden E1 (g) - WHC (Den Haag) E1 (g)Postkogekohal
    zo 24-okt.12:15Verburch DS3 (d) - Schipluiden DS2 (d)J.v.d.Valkhal
    zo 24-okt.12:15TOGB DB3 (d) - Schipluiden DB1 (d)Vermeulenhal
    zo 24-okt.12:30Schipluiden DA1 (d) - TOGB DA1 (d)Postkogekohal
    zo 24-okt.13:50Schipluiden F1# (g) - VENECO/VELO F5 (g)Postkogekohal
    zo 24-okt.15:00Schipluiden DS1 (d) - TOGB DS1 (d)Postkogekohal
    wo 27-okt.19:00Schipluiden DMW1 (d) - Foreholte DMW1 (d)Postkogekohal