Op woensdag 16 april hebben wij als besturen van H.V. en V.V. Schipluiden de volgende stappen en hoofdlijnen van het samengaan gepresenteerd. We kijken terug op een hele positieve avond waarbij de leden van beide verenigingen de gelegenheid kregen om vragen te stellen en ideeën aan te dragen. We zijn blij met de opkomst en de steun van alle aanwezigen voor de plannen. Met deze unanieme steun gaan we vol enthousiasme de laatste stappen zetten om zo samen deze belangrijke en mooie mijlpaal te bereiken.
Benieuwd naar wat de plannen en deze laatste stappen zijn?
Check hier de presentatie: VV HV UNITED Welkom
Wij hebben jullie nodig – een vereniging maken we samen!
Met het samengaan van handbal en voetbal leggen we de basis voor een nog sterkere en gezelligere vereniging. Om dit echt tot een succes te maken, zijn we uiteraard wel afhankelijk van ieders inzet, ideeën en betrokkenheid. We geven hiervoor graag ruimte en nodigen daarom ten eerste iedereen uit om zich aan te melden voor een bestuursfunctie. In de presentatie kun je zien welke bestuursfuncties er zijn.
Daarnaast zetten we, in het kader van integratie, een gezamenlijke jeugd- en activiteitencommissie op.
Ben je geïnteresseerd in een van de bestuurs- of commissiefuncties?
Stuur dan een mailtje naar info@vvschipluiden.nl
We horen graag van je! Ook als je een andere rol voor je zelf weggelegd ziet.
Vul de enquête in
Op dit moment werken we als handbal en voetbal anderhalf jaar intensief samen en maken we gebruik van dezelfde faciliteiten. Meestal gaat dit goed, maar er is altijd ruimte voor verbetering.
Je helpt ons enorm als je de volgende enquête kan invullen: https://forms.gle/kEbnvyfU1kegAeAk7
Tot slot, schroom bij vragen en/of opmerkingen niet om een van de bestuursleden aan te spreken.
Samen sterker en gezelliger, samen voor de toekomst, samen voor Schipluiden!
Besturen H.V. en V.V. Schipluiden
Bestuur H.V. Schipluiden: Suzanne van der Spek (Secretaris), Milou Gerritse (Penningmeester), Peggy Smeets (Algemeen) en Ralf Verschoor (Algemeen).
Bestuur V.V. Schipluiden: Tom Denie (Voorzitter), Mike de Blij (Secretaris), Rik Kleijweg (Penningmeester), Peter van Oyen (Beheer en onderhoud), Dirk-Jan Renaud (Technische Zaken) en Robert Notenboom (Jeugdvoorzitter).