• Dames 2 - Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Dinsdag 20:00 -21:30 André & Marcel
    Donderdag 20:00-21:30 André & Marcel
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 jun. 12:05Schipluiden DS2 (d) - MSV DS1 (d)Schipluiden/sportcomplex Keenenburg
    16 jun. 15:20WPK/Westlandia DS2 (d) - Schipluiden DS2 (d)Westlandia/Sportpark De Hoge Bomen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 meiSchipluiden DS2 (d) - Northa DS1 (d)24 - 16
  • Poulestanden Schipluiden DS2 ( Poule ZW-ZH DS-03 V )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vires et Celeritas DS144008251318
    2Schipluiden DS243018350336
    3Saturnus'72 DS142027346274
    4Saturnus Leiden DS141034259-172
    5Roda'71 DS2400429103-740

    Poulestanden Schipluiden DS2 ( Poule ZW-ZH DS-03 V )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schipluiden DS243018966236
    2Warmunda DS12200372894
    3ODIS DS23201676164
    4Northa DS131116049113
    5WPK/Westlandia DS221015829292
    6MSV DS130124181-401
    7Olympia'72 DS230034583-380
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Schipluiden DS2 (d)

    VS

    MSV DS1 (d)

    09 juni 202412:05 uur
    Schipluiden/sportcomplex Keenenburg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Schipluiden DS2

    Dames Senioren voorjaar

    22,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd