• Junioren A1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Dinsdag 20:30-21:30 Dave Stet (samen met Dames1)
    Donderdag 19:00-20:00 John Kok
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Schipluiden DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ventura DA1139133162833319
    2DIOS DA1139043082713718
    3Schipluiden DA1118032602065416
    4WPK/Westlandia DA212705237234314
    5Twist DA214518216245-2911
    6EHC DA18404168148208
    7Hillegom DA112408228242-148
    8DWS DA1131012247351-1042
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adrichem, Tess vanSpelend teamlid
    Adrichem, Yara vanSpelend teamlid
    Boks, ManonSpelend teamlid
    Boks, MirjamSpelend teamlid
    Heijkoop, JosephineSpelend teamlid
    Jong, Noa deSpelend teamlid
    Kester, FloorSpelend teamlid
    Langeslag, DaniekSpelend teamlid
    Le, QuintySpelend teamlid
    Leeuwen, Mette vanSpelend teamlid
    Marrewijk, Gwen vanSpelend teamlid
    Olsthoorn, AmberSpelend teamlid
    Santen, Evelien vanSpelend teamlid
    Wolters, KarlijnSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eikelenboom, ChristineOverige stafTeammanager
    Kok, JohnOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Schipluiden DA1

    Dames A-Jeugd

    23,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd