• Dames 2

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Dinsdag 18:45-20:00 John Kok
    Woensdag 20:00-21:00 Frank Vredenbregt
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jun.Schipluiden DS2 (d) - Hellas DS1 (d)16 - 21
  • Poulestanden Schipluiden DS2 (1114 Dames Senioren najaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saturnus Leiden DS17601146767012
    2HVOS DS27511101831811
    3Ventura DS275021611085310
    4ODIS DS1731312889397
    5Schipluiden DS27223116128-126
    6Vires et Celeritas DS26204949314
    7DES'72 DS162048795-84
    8Roda'71 DS3700735196-1610

    Poulestanden Schipluiden DS2 (1116 Dames Senioren voorjaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODIS DS144007049218
    2Warmunda DS143016149126
    3Hellas DS142027856224
    4Schipluiden DS241036875-72
    5Olympia'72 DS1400460108-480
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akker, Anouk van deSpelend teamlid
    Burgh, Stella van derSpelend teamlid
    Gerritse, MilouSpelend teamlid
    Gielesen, MirtheSpelend teamlid
    Kester, EvaSpelend teamlid
    Santen, Marleen vanSpelend teamlid
    Santen, Renee vanSpelend teamlid
    Schotting, FleurSpelend teamlid
    Stolze, LauraSpelend teamlid
    Vondelen, Ilse vanSpelend teamlid
    Vondelen, Kate vanSpelend teamlid
  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Schipluiden DS2

    Dames Senioren voorjaar

    17,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd